Otázky a odpovědi

Na všechna naše představení je vstupné DOBROVOLNÉ.

Rezervace vstupenky slouží k tomu, abychom vám rezervovali požadovaný počet míst v sále.
Výjimkou mohou být některá představení mimo naši domácí scénu, kdy pořadatelem nejsme my.

Záleží zcela na vašich možnostech a chuti přispět nám na provoz divadla. Pokud nechcete, nemusíte nic platit, hrát pro vás budeme stejně. Pevně ale doufáme, že naše výkony podle svých možností oceníte, pomůžete nám tak s přípravou dalších her a s provozem divadla.

Vstupenky lze jednoduše rezervovat přes formulář na tomto webu. To se dá provést přímo u každého vypsaného představení na hlavní stránce (tlačítko "Rezervovat vstupenky"), nebo na adrese
https://divadlo-stavel.cz/rezervace-vstupenek

Vstupenky vám buď zašleme e-mailem nebo je připravíme do obálky na jméno a vyzvednete si je před představením u vchodu do divadla. V případě, že jsou vám vstupenky zaslány na e-mail, není potřeba je tisknout. Postačí vstupenku ukázat (například na mobilu) při příchodu do divadla.

V tom případě doporučujeme věnovat tento kulturní zážitek někomu ve svém okolí. Pokud nikoho nenajdete (divili bychom se, ale je to možné), dejte nám co nejdříve vědět na e-mail abychom je mohli dát k dispozici dalším zájemcům.

Na našich představeních je vždy možné zakoupit malé občerstvení, alkoholické i nealkoholické nápoje za příznivé ceny.

Pokud se Vám představení líbilo, budeme rádi za zpětnou vazbu. Můžete nám napsat recenzi na Google nebo na Facebook. Nemusíte moc psát, budeme rádi i jen za "hvězdičky". Pokud nemáte ani jeden účet na těchto službách, Vaše slova oceníme i na e-mailu

DĚKUJEME!

Máte nějaké další dotazy? Připomínky? Pochvaly? Napište nám!